7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Коли на мить — неначе в казці

Іграшки — це невід’ємна частина життя кожної дитини. Ось згадайте себе... Напевно, у вас була улюблена іграшка — лялька Барбі або улюблений пошарпаний зайчик, а може й ведмедик. Ми могли читати йому казки, розповідати про свої таємниці та мрії.

Іграшки повинні бути у кожного малюка. Дитина з сотні можливих може вибрати лише одну. Саме вона їй сподобалася і запала в душу.

Гуртківці Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Літературне краєзнавство» (керівник Вовчук І. І.) при Ворохтянській ЗОШ І-ІІІ ст. та при дитячому кістково-туберкульозному санаторії «Смерічка» виявили бажання провести благодійну акцію «Коли на мить — неначе в казці» для дітей-сиріт і власноруч виготовили м’які іграшки, маючи за мету творити добро для ближнього. До акції долучилися класний керівник 7-А кл. Ірина Несторук з дітками, організувавши благодійний ярмарок. За вилучені кошти учасники придбали солодощі для дітей. Даруючи подарунки, гуртківці вітали присутніх віршами та піснями, що викликало гарний настрій.

Під час роботи було проведене анкетування, в якому потрібно було дати відповідь на запитання: чому потрібно творити добро та чому ви взяли участь у акції?

Ось кілька думок з цього приводу:

«Творити добро потрібно не тому, що так написано в Біблії, бо зробити комусь добро — це насамперед радість для себе самого» (Анастасія Шевчук, 16 р.).

«Чинити добро — це не важко, головне — бажання!» (Софія Парій, 12 р.).

«Коли людина творить добро, то вона стає сильніша і щасливіша» (Єлизавета Садова, 13 р.).

«Я хочу бачити усмішки тих людей, хто цього потребує найбільше» (Тетяна Варзарук, 12 р.).

Зараз можемо спостерігати, як розвинене волонтерство. Це теж добрі справи для людей, які потребують підтримки та допомоги. Чим більше в нашому світі добра, тим менше буде зла.

Іванна Вовчук, керівник гуртка «Літературне краєзнавство»