7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Митрополит Володимир відвідав громаду села Угорники

У неділю, 28 січня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин з пастирським візитом відвідав громаду храму св. Юрія Переможця, що в с. Угорники.

 

Рано-вранці на подвір’ї храму св. Юрія Переможця наймолодші учасники парафіяльного життя разом зі всією громадою та отцем-парохом Юрієм Труханом радо вітали Митрополита Володимира. Настоятель спільноти запросив Владику очолити святкову Божественну Літургію, на якій всі спільно мали нагоду подякувати Всевишньому за всі дари та ласки.

Роздумуючи над Божим словом під час проповіді, Митрополит поділився з при­сутніми своїми думками щодо Христової притчі про митаря та фарисея.

«У цій притчі Ісус Христос застерігає нас, щоб ми не були гордими, зарозумілими, щоб не думали про себе високомірно. Добра і чесна людина ніколи не буде зарозумілою і не буде погорджувати ближніми. Якщо ми справді заховуємо Божі заповіді, молимося, приходимо до церкви, це не наша заслуга, це — Божа ласка», — навчав Владика.

За словами проповідника, усім нам потрібно покори — ми не повинні виноситися понад ближніми. Фарисей провинився тим, що вважав себе праведником та погорджував ближнім: «Я не такий, як оцей митар» (Лк. 18, 11). Один Бог знає всі тайни людського серця.

«Може наш брат, сусід, приятель, ворог більше подобається Богові, ніж ми. Ми не можемо осуджувати наших ближніх. Каже Христос: «Не судіть, щоб вас не судили, бо яким судом судите, таким і вас будуть судити, і якою мірою міряєте, такою і вам відміряють» (Мт. 7, 1-2), — роздумував Кир Володимир.

Після Божественної Літургії у храмі відбулась гучна розколяда, якою вірні завершують різдвяні-новорічні свята та гучно прославляють народження нашого Спасителя.

Прес-служба Архієпархії.