7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Святий Дух – Творець миру


«З болем серця молюся за жертви протистоянь, які не припиняються в деяких регіонах України…


— Знову звертаюся із палким закликом до всіх втягнутих у конфлікт сторін, щоб були подолані непорозуміння та щоб терпеливо шукали діалогу та примирення. Нехай Марія, Цариця Миру, допоможе всім нам Своїм материнським заступництвом. Маріє, Царице Миру, молися за нас!», – сказав Папа Франциск, зустрічаючись опівдні, 1 червня 2014 р., з паломниками, які зібралися на площі Святого Петра у Ватикані, щоб помолитися недільну молитву до Пресвятої Богородиці.

* * *

Папа Франциск, промовляючи до 50-ти тисяч прочан, які в середу, 4 червня 2014 р., зібралися на площі Святого Петра у Ватикані на загальну аудієнцію, виголосив повчання про дари Святого Духа.

 Коли Святий Дух дає нам відчути присутність Господа Бога й усієї Його любові до нас, то зігріває серця та майже природно спонукає нас до молитви та богослужби. Отож, наша побожність є синонімом справжньої релігійності, дитинної близькості з Богом, здатності молитися Йому з любов’ю та простотою, що властиво смиренним серцем людям». «Просімо у Господа Бога, – підсумував Папа, – щоб дари Його Духа змогли подолати наші побоювання, сумніви, наш дух неспокою, нетерпеливості, та вчинили нас радісними свідками Бога та Його любові. Щоб ми поклонялися Господеві в істині та через служіння ближнім».

Радіо Ватикану.

Християнський часопис «Нову Зорю» –

в кожну родину нашої Архієпархії!

 

Дорогі наші вірні брати і сестри!

Звертаємося до Вас і нагадуємо, що настав час передплати «Нової Зорі» на 2018 рік. Отож ласкаво просимо кожного з Вас продовжувати передплачувати наш часопис, поширювати його і доносити слово Боже, слово Церкви і слово Митрополита до кожної оселі нашої Митрополії. Ваша пожертва та ваша молитва є запорукою життя нашого часопису та великою допомогою у поширенні християнських цінностей серед нашого народу в такі непрості часи.

Вартість передплати на місяць становить 17, 28 грн., а через редакцію – 14, 45 грн.

Передплатний індекс – 30072

Дякуємо Вам за те, що Ви є з нами!