7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Книгарня «Нової Зорі» пропонує:

Article Index
Книгарня «Нової Зорі» пропонує:
Page #
Page #
Page #
Page #
Page #
Page #
Page #
All Pages

Книга — поштою

Книгарня „Нової Зорі” пропонує

Вашій увазі пропонується унікальна книга Єпископа Григорія Хомишина „Українська проблема” (ф. А-5, – 112 с. - 25 грн.).

Це вже друге видання листа-послання Блаженного Мученика Григорія Хомишина, Єпископа Станиславівського (1904 – 1945). „Українська проблема” — зразок релігійно-богословської, суспільно-політичної та соціально-економічної думки, відверта і відповідальна, щира і глибока позиція Владики, який всеціло присвятився служінню Богові, Вселенській Церкві і українському народові.

„Українська проблема” — це духовний заповіт будівничий справедливої і заможної християнської української держави.

Увага! Акція книгарні „Нової Зорі” до дня святого Миколая

та Різдва Христового

Вже зовсім скоро до нас завітають радісні, особливо для дітвори, християнські свята — день святого Миколая та Різдво Христове! Добра українська традиція та християнська любов спонукує нас готувати для рідних та близьких подарунки. Пам’ятаймо, що найкращим подарунком є книга. Наша книгарня пропонує Вам не просто книги, а добрі християнські книги, календарі, поштівки та образки. Запропонований набір Ви можете придбати всього за 45 гривень.

До святкового набору входять:

Надія Дичка. „У ніч святого Миколая” (вірші для дітей) — А-4, 8 с.

„Небо і земля нині торжествують” (книжка-розмальовка з колядами та віршиками для дітей молодшого шкільного віку). — А-4, 28 с.;

Галина Бритвак.„ Пригоди Песика пекінесика” (оповідання для дітей). — А-4, 56 с.;

Галина Симчич. „Криничка” (вірші для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку). — А-4, 44 с.

„Бо прийдуть до тебе три празники в гості” (колядки, щедрівки та новорічні привітання. Упорядник Михайло Буджак). — А-6, 48 с.

Марія Зьомковська. „Пригоди дідуся Всевіда.” — А-4, 12 с. (Казка для дітей молодшого шкільного віку);

Різдвяна поштівка.

Поспішіть і зробіть чудовий подарунок для Ваших дітей!

Замовлення можна надсилати листом, по телефону чи електронною поштою e-mail: nz@com.if.ua.

Адреса книгарні: 76018 м. Івано-Франківськ, пл. Міцкевича, 5. Тел. (0342) 52-73-48.


Андрухів Ігор. „Галицька Голгофа". — 1997. — 84 с. — 4 грн.

У цій праці автор на основі архівних документів, більшість з яких публікується вперше, показує, чому і як була припинена діяльність УГКЦ на теренах Галичини і, зокрема, в Станіславській області.

Автор не ставив собі за мету возвеличувати чи принижувати будь-яку з релігійних конфесій. Всі висновки є особистою думкою автора, а читач має право з ними погоджуватись чи не погоджуватись.


Вашій увазі пропонується унікальна книга Єпископа Григорія Хомишина „Українська проблема” (ф. А-5, – 112 с. - 25 грн.).

Це вже друге видання листа-послання Блаженного Мученика Григорія Хомишина, Єпископа Станиславівського (1904 – 1945). „Українська проблема” — зразок релігійно-богословської, суспільно-політичної та соціально-економічної думки, відверта і відповідальна, щира і глибока позиція Владики, який всеціло присвятився служінню Богові, Вселенській Церкві і українському народові.

„Українська проблема” — це духовний заповіт будівничий справедливої і заможної християнської української держави.


З вірою і терпінням. Єпископ Мученик Григорій Хомишин (1867-1997). — 1997. — 32 с. — 10 грн.

Книга присвячена 130-ій річниці від дня народження Станиславівського Єпископа, Мученика і великого Христового Визнавця, Преосвященного Владики Григорія Хомишина. У ній подані спогади свідків життя і діяльності Єпископа.


Андрухів І. Цариця Карпатського краю. — 1999. — 160 с. — 12 грн.

У трьох розділах книги „Цариця Карпатського краю" міститься короткий нарис історії монашого Чину Святого Василія Великого УГКЦ, монастиря св. Переображення Господнього у с. Гошів Долинського району Івано-Франківської області, а також чудотворної ікони Матері Божої Гошівської, яка ось уже більш як 250 років є найбільш знаною, звеличуваною і шанованою на Прикарпатті та в усій Галичині.


Федунків Зеновій. „Галицький релігійний центр: Проблеми і факти". 2001 р. – 288 с. — 13 грн.

Книга розповідає про історію одного з найвідоміших на західноукраїнських землях духовного осередку — Галицького релігійного центру: його становлення, розвиток і занепад, а також про культові споруди. Вона є першою спробою цілісного впорядкування і осмислення багатого історичного, археологічного, краєзнавчого, топонімічного і топографічного матеріалу з проблем релігійного Галича.

Це видання стане у пригоді науковцям, духовенству, студентам теології та релігієзнавства, краєзнавцям, всім, хто цікавиться історією рідного краю.


Йозеф Акерман. „Утіха бідних душ". Повчання та приклади про стан бідних душ у чистилищі. 2002. — 120 с. — 12 грн.

Пропонована побожному читачеві книга є поки що найкращим в Україні виданням про потойбіччя. Про це свідчить уже третій наклад „Утіхи бідних душ". Ця книга — наймогутніша відповідь на різні теорії щодо реінкарнацїї душі, зомбування, трансмутації тощо.


Дев'ятниця до Св. Тадея. — 32 с. — 3 грн.

Сердечною і гарячою повинна бути наша набожність до святих Господніх Апостолів, тому що вони були першими вчителями й провідниками святої Христової віри.

„Дев'ятниця до св. Тадея" має на меті поширення в Україні культу цього великого у Бога заступника. Нехай ця книжечка буде виявом шани до святого і послужить всім, хто безпорадний у горі і не бачить нізвідки помочі. Нехай вона приводить усіх нещасливих до Того, Хто є помічником, утішителем і надійним прибіжищем, кофили біль роздирає душу, а заплакані очі не бачать сонця.


Дмитро Степовик. „Іконологія й іконографія". 2003. (формат А-4,312 с. + 64 с. кольорова вкладка). — 70 грн.

У своїй новій книзі київський професор Дмитро Степовик розглядає низку питань, пов'язаних із джерелами іконотворчості у Церкві Христовій. Крім суто мистецтвознавчих питань, у книзі поважне місце присвячено богословиії ікони, тим великим труднощам, з якими зіткнулася Вселенська Церква, утверджуючи сакральні зображення, зокрема ікони як візуальної віронавчальної частини богословія. У 14-х розділах розглядаються питання поступового переходу від символічних образів до антропологічних, до утвердження іконостасу як особливої передвівтарної частини інтер'єру храму, при якій здійснюється містично-літургійне і євхаристичне дійство. Книга добре ілюстрована графічними зображеннями ранньої сакральної іконографії і кольоровими репродукціями сучасних майстрів ікони, які відроджують та впроваджують у нове життя учення ранніх святих східних і західних отців про віронавчальну й естетичну природу ікони.


Ірина Залеська. „Сотворімо сонце у душі" (кольор. альбом). — 2003. – 56 с. — 15 грн.

Два Божі дари — вишивати і писати поезію Ірина Залеська з Івано-Франківська прийняла як найвищу нагороду і прагне якнайповніше роздати людям. Вишиття п. Ірини позначені витонченою, інтелігентною галицькою манерою. У них зафіксований своєрідний духовно-мистецький код нації. А її вірші — це романтичний світ опільського села: квіти біля вікна хати, ранішні роси і запах дитинства.


Дари найкращі... (набоженства до Святого Духа). 2003. — 80 с. — 4 грн.

Видання містить декілька молитовних практик та короткий огляд розвитку християнсько-католицької побожності до Третьої Особи Пресвятої Тройці — Святого Духа.


Герилюк-Купчинський, о.-мітрат Петро. Вірю в Ісуса Христа. (Проповіді). — 2003. — 240 с. 12 грн.

„Молитви та Акафісти до Пресвятої Богородиці та Господа Нашого Ісуса Христа". - 2003. - 80 с. — 4 грн.

Продовжуючи серію „Бібліотечка християнської родини", пропонуємо „Молебні та Акафісти до Пресвятої Богородиці та Господа Нашого ісуса Христа". У книжечці, окрім акафістів, подано молитви до Пресвятого Серця Ісусового, Єктенію на всяке прохання та пісні до Пресвятої Богородиці. Вона буде корисною у повсякденному житті кожного християнина.