7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Молитва матері

«Хіба ж не знаєте, що ваше тіло – храм Святого Духа, який живе у вас. Його ви маєте від Бога, тож уже не належите до самих себе. Ви бо куплені високою ціною!

Тож прославляйте Бога у вашому тілі!» (1 Кор. 6, 19-20).

Кожній дівчині Господь дав незрівнянну і неповторну красу, ніжність, лагідність. У наш час багато дівчат не приймають цих Господніх подарунків і шукають для себе чогось «особливого». Сьогодні є кричуща потреба поговорити про куріння дівчат, яке вбиває не тільки загальний зовнішній образ дівчини, а й завдає непоправної шкоди її здоров’ю та здоров’ю її майбутніх дітей.

Багато представниць слабшої половини вважають, що дівчина чи й жінка з сигаретою виглядає ефектно, по-дорослому, тобто куріння є модним доповненням до їхнього сучасного образу. Але та дівчина не хоче думати, що вже через кілька років від її ефектності і краси залишаться лише спогади. Не у всіх вистачає здорового глузду і елементарних медичних знань, щоб зрозуміти, якої шкоди своєму здоров’ю вони завдають, взявши в руки сигарету. А ще виникає неабиякий ризик залишитися безплідними. З цього випливає, що куріння є гріхом.

Оксана з м. Івано-Франківська розповіла про свою залежність від куріння і як Господь звільнив її та подарував справжню свободу.

Read more...

Молитва матері - Число 11 (968) від 14 березня 2013

Так звані психотерапевтичні тренінги набувають в Україні усе більшої популярності. Однак, звертаючись до спеціаліста за оголошенням про тренінг або навіть за оптимістичною порадою тих, хто вже побував на занятті, ви ризикуєте опинитися в... секті.

«Я почала ходити до психолога з цікавості — моя подруга так багато розповідала про чудеса, на які здатна психолог Олена, що встояти було неможливо. Вже потім я зрозуміла, що варто було б проявити пильність на самому початку — психолог призначала зустрічі в кафе (свого кабінету в неї не було), не приховувала, що за фахом вона інженер, працює на заводі, а вечорами практикує терапію з клієнтами. Вже після першого заняття я, стараннями Олени, зрозуміла, що проблем у мене понад голову і тільки вона допоможе їх вирішити», — розповідає Тетяна із Запоріжжя.

Read more...

Молитва матері - Число 11 (968) від 14 березня 2013

 ПИТАННЯ: Чи є гріхом ходити на дискотеку? І якщо так, то який це гріх - смертний чи повсякденний

ВІДПОВІДЬ: Дійсно непросте питання. Навряд чи дискотека, на яку ви ходите в суботу ввечері, - це ідеальна підготовка до участі у Службі Божій в День Господній.

Спостереження підказують нам, що наслідки дискотеки можуть бути досить обтяжливими: як мінімум неділя, проведена в ліжку в напівпритомному стані. Але ж неділя має бути найпрекраснішим, найсвятішим днем тижня.

Read more...

Молитва матері - Число 11 (968) від 14 березня 2013

 Усвідомлене батьківство

 Батьківство, як явище глибоко гуманне, не повинне бути випадковим або, тим паче, небажаним. Воно має бути виважене, вільне і свідоме.

Жінка та чоловік, єднаючись одне з одним, мають усвідомлювати величність факту зачаття і народження дитини. Тобто мають свідомо привести його на світ.

Генрі Джоєкс, французький діяч у сфері проблем сім’ї, каже, що „тільки в одному можна не сказати дитині усю правду: що вона була небажаною”.

Read more...

Молитва матері - Число 11 (968) від 14 березня 2013

У травні, коли світом переможною ходою йде весна, приходить до нас свято Матері. Вона приходить тихо і непомітно, як це робить завжди мама.

 У нашому народі здавна живе любов і пошана до матері. Її жертовний труд заради дітей, безкорислива любов, що нічого не вимагає взамін, її безперестанні гарячі молитви, що часто рятують від блуду і непевних доріг її дітей, — вражають. Перед матір’ю схиляють голови мудреці, поети і президенти, бо чого навчить мати, що вбере дитя разом з її молоком, — те на все життя.

Read more...

Молитва матері - Число 19 (927) від 10 травня 2012

 В житті, як на довгій ниві. Радість переплітається з журбою, щасливі хвилини чергуються з хвилинами розпачу і тривоги, а спокійні розмірені дні змінюються днями терпінь, болю, страждань. Але що би не посилав нам Господь, приймаймо все з покорою, без нарікань, бо Він один знає, що потрібно людині для спасіння.

Read more...

Молитва матері - Число 19 (927) від 10 травня 2012

Мамині руки — теплі і дужі,

Мов квітка лелії, пелюсточки ружі.

В них промінь ясний, що нас

зігріває.

Read more...

Молитва матері - Число 19 (927) від 10 травня 2012

На все є Божа воля. З благословення на той час ігумена Михайла Волошина 18 листопада 2007 року в храмі Матері Божої Неустанної Помочі при монастирі святого Йосипа отців Редемптористів м. Івано-Франківська засновано спільноту „Матері в молитві”.

 Бути матір’ю – це дарунок Божий. Материнський обов’язок – виховувати дітей, бути взірцем і прикладом у духовному християнському житті, навчати Божої любові. Материнська любов світла, сердечна, прощаюча. Виклик такій любові, довіри, покори перед Богом є у матерів спільноти, яка сьогодні налічує понад 50 членів, а також є членами інших спільнот, які діють при храмі. Турботливі матері дбають про майбутнє дітей зростати добрими християнами і кожної неділі о 15 годині збираються в храмі на молитви. Свої молитви довіряють Божому милосердю і Божій любові. Бог дарував їм цю працю і свої молитви матері розпочинають вервицею до Божого милосердя.

Read more...

Молитва матері - Число 16 (924) від 12 квітня 2012

Загорілась свіча на престолі

Матері у молитві клячать,

Ласку в Бога вони благають,

Просять прощення свого гріха.

Read more...

Молитва матері - Число 16 (924) від 12 квітня 2012

 У нашому невеличкому селі Гончарів народився вірний син УГКЦ о. мітрат Петро Йосафат Гаврилюк-Купчинський.

 На тому місці, де була хата о. Петра, зараз побудована двоповерхова школа. А чотири роки тому тут, у школі, започаткувала свою роботу спільнота «Матері в молитві». Торік у школі відкрили і освятили духовний Марійський куточок. Все це неспроста!  Все це задум Божий! Це натхнення Святого Духа, адже о. Петро тут зростав, тут, на цій землі, разом з мамою молився і бавився з ровесниками. І як не дивно, він грався в «Церкву». Отець Петро був завжди «священиком», а всі інші – «Марійська дружина». Діти разом із «священиком» ішли святити поле, співали пісні, молилися. Це було дев’яносто років тому, коли о. Петро народився, Господь Бог освятив цю земельку. Господь накреслив свої плани. Відколи в школі поставили статую Пречистої Діви Марії, то всі діточки разом із учителями щодня зранку мають можливість відмовляти тут молитви: „Царю небесний”, „Отче наш”, „Богородице Діво”. А в понеділок і в п’ятницю ще й Гімн України співають. Директор школи Любов Ільків, коли освячували капличку, сказала: «Дуже відрадно, що саме тут, де ми, матері, молимося за всіх діточок, що потребують нашої молитви, і де перебувають усі діточки нашого села, ми створили цей духовний куточок”.

Read more...

Молитва матері - Число 16 (924) від 12 квітня 2012

Усі ми добре знаємо і твердо переконані, яку велику і незбагненну силу має материнська молитва за дітей. 

Молитва матусі – сильна, свята,

На ангельських крилах у небо злітає.

Несе до Бога, мов крові краплину,

Розносить благання за свою дитину.

Read more...

Молитва матері - Число 16 (924) від 12 квітня 2012

More Articles...