7 9 5 6 6 10 10 8 9 4 4 english 11 10 9 9 6 millennium english 10 2008 7 10 7 8 6

Книги — морська глибина.
Хто в них пірнув аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
                              Іван Франко.

Пошук

Черпніть з джерела духовності!

пл. Міцкевича, 5 м. Івано-Франківськ

Заробітчанська хвиля

27-28 жовтня 2012 р.Б. у Соборі святого Юра міста Львова  відбудеться зустріч мігрантів та їх родин з нічною пішою прощею до Страдчу. Початок о 17.00. Запрошуємо всіх вірних до спільної молитви.

Read more...

Заробітчанська хвиля - Число 40 (948) від 18 жовтня 2012

радилися референти у справах мігрантів та іммігрантів Києво-Галицького верховного архієпископства УГКЦ

Нещодавно у соборі святого Юра міста Львова відбулася робоча нарада референтів у справах мігрантів та іммігрантів Києво-Галицького верховного архієпископства УГКЦ, зініційована Пасторально-місійним відділом (ПМВ) УГКЦ на чолі з єпископом-помічником Київської архієпархії УГКЦ владикою Йосифом Міляном. У зустрічі взяли участь голова комісії у справах мігрантів УГКЦ Григорій Селещук, а наш край представляли референтура у справах мігрантів та іммігрантів Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ та чільники спільноти колишніх заробітчан Італії «Пієта» при Молодіжному християнському центрі святого Дона Боска міста Івано-Франківська.

Read more...

Заробітчанська хвиля - Число 40 (948) від 18 жовтня 2012

відбулася нічна піша проща родин мігрантів до Крилоса

У часі підготовки нічної пішої прощі родин мігрантів та всіх охочих з Івано-Франківська до чудотворного образу Матері Божої у селі Крилосі – напередодні свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії – декан Єзупільський, парох церкви святого Миколая УГКЦ в селі Ямниця о. Богдан Курилів зазначив, що за понад двадцять літ свого священства з провадженням нічної пішої прощі до Богородиці у крилоській чудотворній іконі зустрічається вперше. «Чому власне вночі?», – поцікавився отець Богдан. «Бо маємо слабку віру і надіємося, що через таку пожертву Господь почує наші молитовні наміри і прохання, а ми – дістанемо очікувану поправу як вияв Його безмежної любові». Це вже згодом, у часі пішого походу, зримо проступило й інше: нічна проща є своєрідною молитовною сторожею, безперервними і надійними чатами, для наших ближніх - і  у часі їх духовної боротьби, у часі їх фізичних немочей та недуг.

Read more...

Заробітчанська хвиля - Число 40 (948) від 18 жовтня 2012

Такі намолені слова

І тиша вічністю здається,

О, Господи, Твої права

Але й мені у них дається.

Read more...

Заробітчанська хвиля - Число 40 (948) від 18 жовтня 2012

«Бог-Родина-Україна»

15 червня 2012 р. Б. на базі Прикарпатського національного університету (ПНУ) ім. Василя Стефаника відбулася конференція на тему: «Бог-Родина-Україна».

Зазначений захід відбувся за сприяння Івано-Франківської митрополії УГКЦ, Комісії у справах родини Івано-Франківської архієпархії УГКЦ, Івано-Франківської Теологічної Академії УГКЦ, Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської ОДА, Івано-Франківської ОО ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, Івано-Франківського національного медичного університету. Робота конференції проходила у формі пленарного і секційних засідань. Розпочалася вона з молитви, яку провів Преосвященний д-р Софрон Мудрий ЧСВВ - Ректор Івано-Франківської Теологічної Академії, єпископ-емерит Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

Read more...

Заробітчанська хвиля - Число 25 (933) від 21 червння 2012

Батьки і  за гроші не відкупляться за соціальне сирітство

У духовній порадні спільноти колишніх заробітчан «Пієта» Італії, що при МХЦ святого Івана Боска УГКЦ м. Івано-Франківська, відбулася молитовна зустріч і спілкування на тему «Наші діти в еміграції і в Україні». Сучасне заробітчанство як узалежнення є одним з найнебезпечніших суспільних ризиків для української сім’ї і родини, руйнатором християнських, світоглядних і моральних цінностей; гроші ніколи не замінять батьківство, а батьки ніколи не відкупляться за соціальне сирітство своїх дітей – про ці та інші гіркі ужинки від суспільних вивихів йшлося під час спілкування у форматі духовної порадні. А після Святої Літургії та молебня до Найсвятішого Серця Ісуса, які відправив о. Ігор Пелехатий у співслужінні з
о. Василем Слободою та о. Юрієм Козловським, присутні мали змогу почути добру науку про християнські підвалини української сім’ї і української родини в умовах небезпеки тих ризиків, які нині активно продукує суспільство.

Read more...

Заробітчанська хвиля - Число 25 (933) від 21 червння 2012

Уже зробила крок до читача книжка Ігоря Лазоришина «Кроки до Неба», яка нещодавно вийшла друком у видавництві «Нова Зоря». Першими її споглянули паломники, які йшли нічну прощу зі Стрия до Кохавино. Небесно-сонячна обкладинка, теплий погляд Богородиці Одигітрії, яка веде і благословляє паломницьку спільноту... і кроки. Багато кроків, котрі ведуть до Неба. «Духовно-публіцистичне видання «Кроки до Неба», – читаємо в анотації, – є своєрідною хронікою перебігу десятиденної пішої прощі із Самбора до Зарваниці, зорганізованої Пасторально-місійним відділом УГКЦ, яка відбулася 5-14 серпня 2011 року Божого. Та головно – книжка містить духовні науки провідників прощі, проголошені у часі паломницького походу, і основні напрямні організації та духовного змісту паломницького служіння».

Read more...

Заробітчанська хвиля - Число 25 (933) від 21 червння 2012

Міжнародна піша проща родин мігрантів

із Самбора до Зарваниці

 

На прощі впродовж 10 днів триватиме молитва за збереження  українських християнських родин. Нехай знову поєднаються сім’ї. Нехай настане гармонія між батьками та дітьми. Нехай Держава усвідомить співвідповідальність за долю своїх громадян.

Вихід прочан із Самбора від храму Різдва Пресвятої Богородиці

у п’ятницю, 3 серпня, о год. 9.30 9 (поч. Літургії о 7.00).

Прихід до Зарваниці в суботу, 11 серпня, в обідній час.

Read more...

Заробітчанська хвиля - Число 25 (933) від 21 червння 2012

Найпершою моєю реакцією на дане питання був бунт на слово «втеча». Та поспілкувавшись сьогодні із жінками-заробітчанками, подумала, що можна сказати і так. Та тільки втеча із відчаю. Як могла пояснити мати в 2000-му році 7-річному синові, що просив кусочок хліба, лягаючи спати напівголодний, що уже півроку не дають зарплати і нема за що купити хліба.

Read more...

Заробітчанська хвиля - Число 18 (926) від 26 квітня 2012

В сучасному розвинутому світі,

Де скрізь обман і суєта,

Знайдім для Господа хвилину,

Впустім його в своє життя.

Read more...

Заробітчанська хвиля - Число 18 (926) від 26 квітня 2012

17 квітня, у Великодній вівторок, в Івано-Франківській обласній філармонії відбувся концерт талановитої співачки та композитора Оксани Винницької – незрячої дівчини з села Нагуєвичі, що на Львівщині. Так особливо прозвучало зі сцени у цей день: дівчина із франкового села Нагуєвичів виступає в Франковому місті! 

Це перший концерт Оксани в Івано-Франківську. Дівчина зразу ж зачарувала всіх піснею, яку народила у своєму серці. В концертній програмі «Любім того, хто поряд є» — твори, які увійшли до першого альбому співачки «Це не просто», який вийшов у листопаді 2011 року. Оксана Винницька подарувала також свої нові твори: про заробітчанку та глибокий духовний твір про художника.

Read more...

Заробітчанська хвиля - Число 18 (926) від 26 квітня 2012

Пасторально-місійний відділ УГКЦ, референтура в справах мігрантів та іммігрантів при Самбірсько-Дрогобицькій єпархії УГКЦ, БФ «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії» УГКЦ запрошують на

НІЧНУ ПІШУ ПРОЩУ САМБІР-ЛАВРІВ (монастир св. Онуфрія),

яка відбудеться 28-29 квітня 2012 р.Б.

Read more...

Заробітчанська хвиля - Число 18 (926) від 26 квітня 2012

„Країна, де ображають жінок, – не Європа, а совок дрімучий”

Віце-ректор УКУ Мирослав Маринович висловив від імені спільноти УКУ рішучий протест проти образливих висловлювань керівників Української держави, які принижують честь і гідність жінки, ображають релігійні почуття християн і суперечать духовним цінностям європейської цивілізації.

Read more...

Заробітчанська хвиля - Число 8 (916) від 14 лютого 2012

More Articles...